ללא עלות
“שורשי הזמן” – תערוכה במרכז המבקרים
מוזמנים לתערוכת צילומים מיוחדת, “שורשי הזמן” של הצלם והאומן דרור מעיין. תערוכה זו מציגה זני מורשת המאפיינים את הבוסתן הארצישראלי – הגפן, הזית, השקד והתמר.
לפרטי האירוע >>סיורים מודרכים בגנים
בימי שלישי ובשבתות, אנו מציעים לקהל סיורים בגנים, ללא עלות וללא צורך בהרשמה מראש.
את הסיורים מובילים “מארחים בגנים” מתנדבים שלנו, בעלי ניסיון בעולם ההדרכה שעברו קורס הכשרה ייעודי.
זמן ציור
כשאור השמש נופל על עצי הדקל שבגן בשעות שונות של היום, כשהוורדים הצבעוניים פורחים במלוא עוזם, כשבשמיים נוצרים עננים בצורות שונות… זה הזמן והמקום להוציא את האומן שבתוכנו.
לפרטי האירוע >>אדום, ירוק או כחול?
פארק הטבע מציע למבקרים מגוון אפשרויות של בילוי והנאה. שבילי טיול מעגליים המסומנים בשטח ומותאמים לרמות קושי שונות. השבילים עוברים בנוף ים-תיכוני, ולאורכם תצפיות תצפיות מרהיבות לעבר חוף הכרמל, וילה עתיקה, מעיין, ארמון ועוד. בואו לטייל, ליהנות מהאוויר הפתוח, מהנוף ומהפריחה.
המסלולים מעגליים, נעימים ומתאימים לכל המשפחה
לפרטי האירוע >>
יש לך שאלה? נשמח לעזור
אולי יעניין אותך גם...
קיימות
גינון מושך פרפרים
המונח טביעת כף הרגל האקולוגית קורם עור וגידים בחלק המערבי של מרכז המבקרים. תא גינון גדול בצורה של כף רגל מונח במרכז המתחם, העקב פונה לצפון, הבוהן וארבע אצבעות, כיחידה אחת – לדרום.
לגלות את המקום
שביל האחוזה(אדום)
השביל עובר דרך אזור צפוף צמחייה טבעית ומגיע אל שרידיה של חורבת עקב, ווילה כפרית מהתקופה הביזנטית, הצופה אל הכרמל, לרכס הר אמיר, צפון השרון ולחוף הים התיכון.
אופי השביל: בינוני, מתאים לילדים מגיל 5–6
צבע סימון: לבן-אדום-לבן
אורך השביל: כ- 4 קילומטרים.
משך הטיול: בין שעתיים לשלוש.
עונות מומלצת: סתיו, חורף ואביב.
איפה אוכלים
לאכול כאן
להשלמת חוויית הביקור ברמת הנדיב אתם מוזמנים ליהנות במטעים, בית קפה-מסעדה המציע שילוב מיוחד של תפריט חלבי כשר, מתחם פיקניק מוצל, או קיוסק.