נקודות מפגש לקבוצות
לשירותכם שתי נקודות מפגש להתכנסות קבוצות
לשירותכם שתי נקודות מפגש להתכנסות קבוצות
האחת- בסמוך לחניית האוטובוסים ולכניסה המשנית. בנקודת המפגש מדרגות אבן לישיבה של כ- 70 איש והצללה, העשויה משימוש חוזר בצינורות השקיה מפלסטיק, מעשה האומן ירון אליאסי .
נקודת המפגש השנייה נמצאת סמוך מאד לכניסה הראשית לגני הזיכרון. בנקודה זו ספסלי עץ לישיבה של כ- 40 עד 50 איש , והצללה מלאה של עצי פיקוס ותיקים.
בריזה נעימה במקום מובטחת בימים חמים במיוחד.
יש לך שאלה? נשמח לעזור
המונח טביעת כף הרגל האקולוגית קורם עור וגידים בחלק המערבי של מרכז המבקרים. תא גינון גדול בצורה של כף רגל מונח במרכז המתחם, העקב פונה לצפון, הבוהן וארבע אצבעות, כיחידה אחת – לדרום.
גן זה, הצעיר בגנים (הוקם ב-1985), תוכנן במיוחד למען כבדי הראייה. הגברת דורותי דה רוטשילד חיפשה דרך לאפשר גם למי שאינם רואים ליהנות מהפריחה ויזמה הקמת גן המזמין את כל החושים להשתתף בחוויה שבגנים.
להשלמת חוויית הביקור ברמת הנדיב אתם מוזמנים ליהנות במטעים, בית קפה-מסעדה המציע שילוב מיוחד של תפריט חלבי כשר, מתחם פיקניק מוצל, או קיוסק.