סיורי יום למורים
רמת הנדיב מארחת מדי שנה עשרות קבוצות של מורים, המגיעים לסיורים במסגרת השתלמויות בית ספריות בנושאי קיימות, סביבה ולמידה חוץ כיתתית. ניתן להזמין גם סיורים מיוחדים במגוון תכנים נוספים.
רמת הנדיב מארחת מדי שנה עשרות קבוצות של מורים, המגיעים לסיורים במסגרת השתלמויות בית ספריות בנושאי קיימות, סביבה ולמידה חוץ כיתתית. ניתן להזמין גם סיורים מיוחדים במגוון תכנים נוספים.
לקראת סיור
יש לך שאלה? נשמח לעזור
המונח טביעת כף הרגל האקולוגית קורם עור וגידים בחלק המערבי של מרכז המבקרים. תא גינון גדול בצורה של כף רגל מונח במרכז המתחם, העקב פונה לצפון, הבוהן וארבע אצבעות, כיחידה אחת – לדרום.
חלק מקטע מספר 15 בשביל ישראל, מהר חורשן לג’סר א-זרקא, עובר בשטח רמת הנדיב. אורך הקטע בתחומי רמת הנדיב הינו 3.5 ק”מ .
להשלמת חוויית הביקור ברמת הנדיב אתם מוזמנים ליהנות במטעים, בית קפה-מסעדה המציע שילוב מיוחד של תפריט חלבי כשר, מתחם פיקניק מוצל, או קיוסק.